Подаємо під
правильним соусом
Соуси розроблені
індивідуально для Glads

Соуси, що входять до складу локшини, розроблені за індивідуальною рецептурою спеціально для Glads, щоб максимально розкрити смак готової страви. Соуси виготовляються за особливим рецептом із відбірних інгредієнтів, які досконало поєднуються між собою і додають страві неперевершених акордів смаку.

Локшина швидкого приготування Гледс
Локшина швидкого приготування Гледс
Для кожної локшини — свій соус

Кожна локшина має свій особливий соус, що ідеально збалансовує смак та робить страву довершено гармонійною. Традиційний чи екзотичний, гострий чи ніжний, азійський чи мексиканський — соуси Glads максимально доповнюють смак готової страви, відкриваючи нові горизонти смаку!

Сучасні технології виробництва

Для досягнення бездоганного смаку та правильної консистенції соусів ми використовуємо спеціальну технологію безперервного і точного змішування. Завдяки цьому інгредієнти рівномірно змішуються та ідеально поєднуються між собою, одночасно розкриваючи всі смакові якості.

Гледс локшина з собою
Гледс роблять в Україні
Тільки якісні інгредієнти

Соуси Glads виготовляються з високоякісної сертифікованої сировини лише від перевірених постачальників. Ми ретельно відбираємо тільки найкращі інгредієнти й уважно контролюємо кожен етап виробництва.

Металізоване паковання

Для максимального захисту смаку та насиченості соусу ми використовуємо спеціальне паковання з металізованою основою. Такий формат надійно захищає від зовнішнього впливу та гарантує відмінну якість і свіжість соусу протягом усього терміну придатності.

Гледс локшина з собою